z niemiecką precyzją

News

Hybrydowy Opel Grandland X dostępny w polskich salonach

Hybrydowy Opel Grandland X...

opinie (0)

10 stycznia 2020, godz. 14:02:00

Opel prężnie rozwija swoją działalność w sferze elektromobilności. Model Opel Grandland X Hybrid4 jest pierwszym modelem niemieckiej marki z hybrydowym napędem typu plug-in dostępnym w Polsce....

Nowy Opel Corsa kusi nie tylko ceną

Nowy Opel Corsa kusi nie...

opinie (0)

23 grudnia 2019, godz. 12:40:00

W tym roku na polskie drogi wyjechał nowy Opel Corsa, który reprezentuje samochody klasy B najnowszej generacji. Dostępny jest on z silnikami benzynowymi, wysokoprężnym i elektrycznym....

Opel koncentruje się na autach elektrycznych

Opel koncentruje się na...

opinie (0)

25 listopada 2017, godz. 13:31:47

Największe koncerny motoryzacyjne z całego świata sukcesywnie zmierzają w kierunku dominacji w zakresie aut elektrycznych oraz autonomicznych. Na pierwszych z nich w najbliższych latach ma skoncentrować się niemiecki Opel.

Opel Insignia GSi nadchodzi

Opel Insignia GSi nadchodzi

opinie (0)

22 lipca 2017, godz. 18:36:07

Niemiecki koncern motoryzacyjny postanowił powrócić do pierwotnego nazewnictwa swoich sportowych samochodów. Oznaczenie OPC zostanie zastąpione przez GSi w najnowszym Oplu Insigni i to z dość dużą pompą, gdyż… będzie to najmocniejsza Insignia w...

Opel Ampera-e – wkrótce premiera

Opel Ampera-e – wkrótce...

opinie (0)

30 kwietnia 2017, godz. 15:31:13

Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego, elektrycznego Opla. Model Ampera-e dostępny jest już w salonach w wybranych krajach Europy, a niebawem ma trafić także do Polski.

Opel Crossland X dostępny w sprzedaży w Polsce

Opel Crossland X dostępny w...

opinie (0)

25 marca 2017, godz. 20:42:41

Premiera Opla Crossland X odbyła się podczas niedawno zakończonych Targów Motoryzacyjnych w Genewie. Samochód ten można już zamawiać w polskich salonach.

Nowy Opel Insignia wkracza do Polski

Nowy Opel Insignia wkracza do...

opinie (0)

25 lutego 2017, godz. 14:45:21

Najnowsza odsłona jednego z najbardziej prestiżowych modeli Opla debiutuje właśnie w zagranicznych salonach. Samochód w najbliższym czasie ma także zadebiutować w Polsce. Ile przyjdzie nam zapłacić za poszczególne wersje najnowszej Insignii?

Opel Ampera-e trafia do Europy

Opel Ampera-e trafia do...

opinie (0)

17 grudnia 2016, godz. 20:54:26

Opel Ampera-e to elektryczna propozycja od niemieckiego koncernu motoryzacyjnego. Pierwsze dostawy są właśnie realizowane, a debiutanckim krajem, gdzie w pierwszej kolejności zobaczymy wspomniany samochód na ulicach okazała się być Norwegia.

Doskonałe wyniki sprzedażowe nowego Opla Astry

Doskonałe wyniki sprzedażowe...

opinie (0)

16 października 2016, godz. 21:07:02

Najnowsza generacja Opla Astry jest prawdziwym hitem sprzedażowym – świadczą o tym najnowsze raporty niemieckiego koncernu. Przypomnijmy, iż samochód ten jest w pełni produkowany w polskiej fabryce Opla w Gliwicach.

Opel Cascada w nowej odmianie

Opel Cascada w nowej odmianie

opinie (0)

25 września 2016, godz. 22:20:47

Opel Cascada to jeden z niewielu samochodów zagranicznych koncernów, który jest aktualnie produkowany w Polsce. Niemiecki producent postanowił przygotować jeszcze jeden wariant tego modelu, który otrzymał przydomek Supreme – czym się charakteryzuje...