Opel Cascada to jeden z niewielu samochodów zagranicznych koncernów, który jest aktualnie produkowany w Polsce. Niemiecki producent postanowił przygotować jeszcze jeden wariant tego modelu, który otrzymał przydomek Supreme – czym się charakteryzuje to auto?

Już samo zdjęcie miniaturki pojazdu pewnie zdradziło całą tajemnicę. Tak, zgadza się – Opel Cascada Supreme to… kabriolet. I choć początek jesieni, który nieubłaganie zbliża się do Polski jest wg nas średnim pomysłem na wprowadzenie do oferty kabrioletu, który jednak mimo wszystko kojarzy się z upałami i wakacyjnymi wypadami ze znajomymi, to jednak przedstawicielstwo Opla najwidoczniej myśli inaczej.

Nowy Opel Cascada Supreme zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas zbliżających się Targów Motoryzacyjnych w Paryżu. Auto dostępne będzie w sprzedaży w trzech odmianach lakierowych nadwozia – Black Meet Kettle, Pull Me Over Red i Summit White. Każda z tych wersji będzie przystosowana do indywidualnie przygotowanego kolorystycznie wnętrza pojazdu. Na karoserii każdej z wersji będą znajdować się obręcze aluminiowe, a całej sylwetce charakteru dodawać będą sporych rozmiarów, 20-calowe felgi.

Opel Cascada jest jednym z hitów sprzedażowych niemieckiego koncernu motoryzacyjnego, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Warto zaznaczyć, że kopia auta pod marką Buick sprzedawana jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie auto cały czas sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki. Opel Cascada przeznaczony do europejskiej dystrybucji produkowany jest w polskich zakładach Opla w Gliwicach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 25 września 2016