Amortyzatory są jednym z podstawowych elementów układu zawieszenia w samochodach. Wyróżnia się wiele typów amortyzatorów, jednak najpopularniejsze są amortyzatory gazowe, które montowane są seryjnie w większości samochodów – również w Oplach. Amortyzatory gazowe charakteryzują się wyższą wytrzymałością oraz sztywnością w porównaniu do mniej zaawansowanych technologicznie amortyzatorów olejowych.

Amortyzatory do Opla tworzone są zgodnie z rygorystycznymi kryteriami produkcji. Fabryki Opla – w tym ta, znajdująca się w Gliwicach od zawsze wyposażane były w najwyższej jakości sprzęt. Amortyzatory Opel są w stanie pokonać kilkadziesiąt tysięcy kilometrów z zachowaniem najwyższych właściwości jezdnych.

Na rynku części zamiennych również można znaleźć doskonałe amortyzatory do Opla. Wśród głównych producentów auto części warto przede wszystkim zwrócić uwagę na niemieckie firmy jak Sachs, czy ATE. Amortyzatory pochodzące od wspomnianych producentów według wielu mechaników pod względem wytrzymałościowym są w stanie spisywać się lepiej od części znajdujących się w seryjnym wyposażeniu, dlatego gdy oryginalne amortyzatory Opel ulegną zużyciu warto rozglądnąć się za ofertami na rynku części zamiennych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj KomentarzMusisz być zalogowany aby napisać komentarz.