Niewielki, miejski samochód, który przebojem trafił w serca klientów z całego świata został znowu doceniony. W ankiecie, która miała na celu sprawdzenie zadowolenia kierowców z zakupu i użytkowania auta – J.D. Power Vehicle Dependability Study (VDS), Opel Adam uzyskał maksymalną punktację.

Ankieta J.D. Power Vehicle Dependability Study (VDS) jest przeprowadzana corocznie przez Internet. W tym roku, wzięło w niej udział przeszło 15 tys. Internautów, którzy posiadają ten sam samochód przez co najmniej 2 lata. Pytania? Co roku bardzo podobne, ale zawsze sprowadzające się do tego samego – dotyczą jakości i trwałości, wyglądu samochodu, a także jego kosztów eksploatacji. W ankiecie brane jest pod uwagę 24 marki samochodowe, a w tym roku wystawiły one do rankingu 68 modeli samochodów. Na podstawie przesłanych odpowiedzi, niezależna niemiecka firma tworzy ranking najlepszych aut, w którym w tym roku królował właśnie Opel Adam.

Opel Adam nie był jednak jedynym samochodem niemieckiego producenta, który bardzo dobrze wypadł w rankingu. Na czwartym miejscu uplasował się Opel Insignia (samochody klasy średniej), zaś Opel Mokka znalazł się na trzecim miejscu w kategorii SUV.

Badanie zadowolenia kierowców J.D. Power Vehicle Dependability Study (VDS) przeprowadzane jest nieprzerwanie od 2008 roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 7 sierpnia 2016