W tym roku na polskie drogi wyjechał nowy Opel Corsa, który reprezentuje samochody klasy B najnowszej generacji. Dostępny jest on z silnikami benzynowymi, wysokoprężnym i elektrycznym.

Nowy Opel Corsa to połączenie najnowocześniejszych technologii oraz ciekawego stylu. Doskonałą prezencję zapewnia dynamiczny przód samochodu, idealnie wyprowadzona linia boczna oraz charakterystyczny tył. Usportowiona sylwetka Opla Corsy przyciąga uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn.  Wnętrze samochodu zachwyca natomiast wysoką jakością materiałów, precyzją wykończenia detali i eleganckimi elementami dekoracyjnymi. Niebanalny kokpit auta z pewnością sprawi, że każdy kierowca pokocha długie trasy.

Opel Corsa dostępny jest w kilku wersjach – Corsa, Edition, Elegance oraz GS-Line. Ceny modeli wahają się w granicach od 49 900zł do 130 390zł.

Kierowców z pewnością zainteresuje Corsa-F z napędem elektrycznym, który gwarantuje niebywały komfort jazdy za sprawą imponującego zasięgu, szybkiego ładowania oraz dużej opłacalności w porównaniu do modeli spalinowych.  

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 23 grudnia 2019