Niemiecki koncern motoryzacyjny przyzwyczaił swoich kierowców do bogatego wyposażenia swoich modelów, zwłaszcza z wyższych segmentów. Tym razem, Opel postanowił podwyższyć standardy segmentu kompaktowego, wprowadzając atrakcyjne wyposażenie w modelu Astra.

To właśnie nowy Opel Astra wg niemieckiego koncernu motoryzacyjnego ma zostać pierwszym samochodem pośród aut kompaktowych, który w atrakcyjnych pieniądzach będzie oferować kierowcom prestiż znany z klasy pojazdów premium. Flagowym produktem nowej Astry mają zostać nowoczesne fotele, które zostały opracowane we współpracy ze stowarzyszeniem AGR, w skład którego wchodzi wielu znanych lekarzy i fizjoterapeutów. Jak ma to się przełożyć na komfort jazdy? Według zapewnień Opla podróż nową Astrą będzie teraz nie tylko o wiele bardziej komfortowa, ale będzie miała również lepszy wpływ na poziom zdrowia naszego kręgosłupa.

Nowe fotele posiadają bogatą opcje konfiguracji – będzie można je regulować aż w 18 płaszczyznach. Dodatkowo, zostaną one wyposażone w mechanizm masujący, podgrzewanie, system wentylacji oraz – co niezwykle istotne – w opcję zapamiętywania regulacji oraz ustawień.

Opel nie zapomniał także o pasażerach podróżujących z tyłu pojazdu, na kanapie. Została ona przeprojektowana, przez co jest bardziej kompaktowa, a bardziej pochyłe siedziska mają zapewnić jeszcze większy komfort podróży. Dodatkowo, instruktorom Opla udało się uzyskać jeszcze większą ilość miejsca z tyłu – pasażerowie tam podróżujący otrzymają dodatkowe 35 mm na nogi.

Co ciekawe, wszelkie zmiany nie wpłynęły na całkowitą masę pojazdu. Dzięki ściśle przemyślanej, nowoczesnej technologii oraz poprzez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, fotele oraz kanapa są łącznie o 10 kg lżejsze w porównaniu do poprzedniego Opla Astry.

Oficjalna premiera nowego Opla Astry odbędzie się w na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie, które odbędą się w dniach 17 – 27 września bieżącego roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 26 lipca 2015