Nadchodzi premiera Opla Cascady Turbo, która zaplanowana została na Salon Samochodowy we Frankfurcie. Co będzie wyróżniało to nowe, niemieckie auto?

Opel Cascada Turbo będzie nadal pięknym kabrioletem, jednak dzięki potężniejszemu silnikowi będzie w stanie generować jeszcze większe prędkości. Informacja ta z pewnością ucieszy wszystkich miłośników Opla, którzy ze względu na niezbyt wielki wybór silników nie zdecydowali się na zakup Cascady.

Opel Cascada Turbo zasilany będzie za pośrednictwem turbodoładowanej jednostki napędowej o pojemności 1.6 litra, która generowała będzie 200 KM mocy. Moment obrotowy będzie wynosił natomiast 300 Nm. Przełoży się to na prędkość maksymalną samochodu z rzędu 235 km/h, ale póki co nie znamy dokładnych informacji na temat przyspieszenia samochodu. Wiadomo, że silnik ten będzie w przyszłości wykorzystywany w nowych samochodach Opla. Przypomnijmy, że oprócz benzynowej jednostki napędowej generującej 200 KM mocy otrzymujemy do wyboru także silnik diesla generujący 195 KM.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 19 sierpnia 2013