Premiera najnowszego Opla Astry nadchodzi wielkimi krokami. Niemiecki koncern potwierdził oficjalnie, że auto po raz pierwszy zostanie zaprezentowane na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie, które odbędą się we wrześniu bieżącego roku.

Niestety, póki co nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących kolejnej generacji Opla Astry. Samochód został już kilkukrotnie przyłapany przez szpiegów motoryzacyjnych podczas testów, jednak w pełnym kamuflażu, przez co nie znamy także planowanych zmian w wyglądzie auta, które znając dotychczasową serię modelu Astra powinny być znaczące.

Najnowszy Opel Astra będzie już 11 odsłoną tej generacji. Jak do tej pory wiemy, że auto pomimo mniejszych gabarytów od aktualnie oferowanej odmiany Opla Astry będzie charakteryzowało się jeszcze lepszą ergonomią wnętrza. Ponadto, jednym z priorytetów przy projektowaniu nowej generacji Astry było obniżenie masy samochodu względem aktualnej odmiany. Wiadomo także, że mniejsza masa całkowita pojazdu powinna przełożyć się na niższy poziom spalania pojazdu.

O szczegółach dotyczących nowej generacji Opla Astry będziemy informować Was na bieżąco. Wraz z upływem dni do oficjalnej premiery samochodu, do Internetu powinny przeciekać coraz to nowsze dane dotyczące samochodu – wśród nich także planowane zmiany dotyczące wyglądu auta. Premiera pojazdu odbędzie się podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie, rozpoczynających się 17 września 2015 roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 24 maja 2015