Do polskiej oferty niemieckiego koncernu trafia nowy model – Opel Karl. Ten miejski pojazd jest dostępny już od 36 tys. złotych, co stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę dla polskich klientów.

Opel Karl w najbliższych dniach trafi do salonów samochodowych w Polsce. Podstawowa odmiana auta, która będzie kosztować dokładnie 35 990 zł została wyposażona w oszczędną jednostkę napędową, która z 1 litra pojemności będzie w stanie generować 75 KM mocy. W tej odmianie, kierowcy otrzymają w zamian m.in. system ABS, system kontroli trakcji, elektroniczny system stabilizacji pojazdu, a także system ułatwiający ruszanie samochodem na wzniesieniu. Ze względów bezpieczeństwa, już podstawowa odmiana samochodu wyposażona została w 6 poduszek powietrznych.

W nieco droższej wersji Enjoy, która będzie kosztować 39 990 zł znajdziemy dodatkowo manualną klimatyzację, radioodbiornik oraz elektrycznie sterowane lusterka. Ciekawym dodatkiem, w który wyposażona została wersja Enjoy jest tempomat z ogranicznikiem prędkości – funkcja ta może przydać się szczególnie osobom, które będą używać tego samochodu w warunkach miejskich.

Opel Karl trafi do polskich salonów w najbliższych dniach. Od jesieni bieżącego roku auto będzie dostępne także z nowoczesnym systemem łączności pokładowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 28 czerwca 2015