Na trzy tygodnie przed trafieniem do sprzedaży nowego Opla Astry, niemiecki producent chwali się, że zdążył zebrać już przeszło 30 tys. zamówień. Wiele wskazuje na to, że piąta generacja jednego z najpopularniejszych hatchbacków w Europie może stać się prawdziwym hitem sprzedażowym.

Nowy Opel Astra został w ostatnich tygodniach oficjalnie zaprezentowany podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie. To właśnie z okazji tego eventu, włodarze niemieckiej firmy pochwalili się ilością zebranych 30 tys. zamówień na V generację tego samochodu, pomimo faktu, iż auto ma trafić do sprzedaży dopiero 10. października.

Najnowsza generacja Opla Astry została w dużym stopniu ulepszona względem swojej poprzedniczki. Przede wszystkim obniżono masę całkowitą samochodu, co sprawiło, że samochód będzie mógł pochwalić się nie tylko lepszymi osiągami, ale także niższym poziomem spalania. Dodając do tego fakt, że pod maskę nowej Astry trafią jeszcze nowocześniejsze, oszczędniejsze i wydajniejsze jednostki napędowe nie ma się co dziwić, że auto jeszcze przed trafieniem do sprzedaży cieszy się tak dużą popularnością.

Sprzedaż samochodu, jak już wspominaliśmy rozpocznie się 10. października br., zaś pierwsze egzemplarze Opla Astry V generacji trafią do kierowców na początku przyszłego roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 19 września 2015